Ze względu na szeroki wachlarz usług, naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne, które chcą dokonać podziału majątku, w szczególności - majątku spadkowego, małżeńskiego, po rozwodzie, rozliczenia zachowku, zniesienia współwłasności nieruchomości: wydzielania lokali - podział w naturze, rozliczenie udziałów, adwokaci, a także radcy prawni, mali, średni przedsiębiorcy, jak i instytucje.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra ekspertów pomoże osiągnąć Państwu porozumienie, które przyniesie korzyści, a także zadowoli, obydwie strony postępowania bez względu na rodzaj sprawy. Posiadamy niezbędną wiedzę o konsekwencjach prawnych, która pomoże zrozumieć Państwu przebieg i skutki sprawy. Odpowiadamy na wszystkie istotne pytania, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Dążymy do rozwiązań, które będą najwłaściwszymi dla naszych klientów, oszczędzając przy tym ich cenny czas oraz budżet. Wiemy, jak uciążliwe i stresujące bywają rozprawy sądowe ciągnące się latami – my robimy wszystko, by zminimalizować nieprzyjemności związane z daną sprawą.

Skontaktuj się z nami!

zakres uslug

{phocamaps view=map|id=1}

Potrzebujesz mediacji?
Skontaktuj się z Nami

foto   Centrum Sporów Majątkowych Sp. z o.o.
ul. Wilcza 42/12, 00-679 Warszawa

phone number: (22) 403 43 40
fax (22) 403 43 31
mob. +48  504 198 488

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 Centrum Sporów Majątkowych.
 
Strony internetowe Płock