Usługa kompleksowa – koszt i warunki współpracy zgodne z regulaminem mediacji CSM sp. z o.o. : przykładowa sytuacja, gdzie określona jest wartość przedmiotu sporu – możliwy koszt usługi, to np. 1 do 2 % wartości dzielonego majątku, a także:
Usługa indywidualna – koszt uzgadniany każdorazowo, w zależności od problemu tj. np.: rozliczenia za poszczególne zamówione w CSM sp. z o.o. usługi: konsultacje prawne, opinie, sporządzenie operatu szacunkowego nieruchomości, konsultacje podatkowe, notarialne itp.

Zachęcamy do kontaktu z nami – poprzez formularz kontaktowy bądź telefon - w celu uzgodnienia kosztu usługi. Zajmujemy się zarówno sprawami związanymi z podziałem kredytu, majątku – małżeńskiego, spadkowego, po rozwodzie lub po rodzicach, podziałem spadku, a także zniesieniem współwłasności. Wspieramy naszych klientów, by efekt finalny był zgodny z ich oczekiwaniami, służąc naszym wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i poradami. Satysfakcja naszych klientów jest równocześnie satysfakcją dla nas, dlatego każda sprawa jest dla nas priorytetem.

Zalety mediacji

{phocamaps view=map|id=1}

Potrzebujesz mediacji?
Skontaktuj się z Nami

foto   Centrum Sporów Majątkowych Sp. z o.o.
ul. Wilcza 42/12, 00-679 Warszawa

phone number: (22) 403 43 40
fax (22) 403 43 31
mob. +48  504 198 488

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 Centrum Sporów Majątkowych.
 
Strony internetowe Płock